Масса Причин - Концерт в Дніпропетровську
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Масса Причин – Концерт в Дніпропетровську (Відео)

Зовсім нещодавно дніпропетровський рок-гурт «Масса Причин» підготував для своїх прихильників приємний сюрприз – повне професійне відео великого сольного концерту колективу, що відбувся в обласній філармонії рідного для хлопців міста 15 листопада 2014 року. Багато з присутніх на виступі глядачів розповідали про шалену, надзвичайно потужну енергетику, яка панувала того дня в концертному залі, і в яку, напевно, багатьом з них захочеться зануритись знову. А відтепер така можливість аж ніяк не видається фантастичною, адже концерт «Массы Причин» вже зараз наявний в Інтернеті у форматі HD.

Півторагодинне шоу, окрім всього іншого, запам’яталося двома дуетними піснями гурту, виконаними спільно з Тарасом Тополею з гурту «Антитіла», які мали місце наприкінці виступу софт-рокерів.

«Це не просто живе відео. Це наш абсолютно новий рівень. Цим концертом ми створюємо своєрідний прецедент, адже не так вже й багато українських рок-колективів видають професійні повнометражні лайви», – розповідає клавішник гурту Максим Дудко.

«Та й зі звуком ми гарно постарались. Хлопці з продакшену, які знімали, монтували та зводили відео, створили дійсно крутий продукт. У кадрі все звучить і виглядає кльово, ми дуже задоволені співпрацею», – додає барабанщик гурту «Маса Причин» Василь Петров.

Та й справді, вихід подібних full width відео – достатньо непересічна подія для нашого медіа простору, а колектив, який досяг стану, коли несоромно показати світу свій повнометражний «лайв», заслуговує, принаймні, на повагу.

Теґи: Українська музика, український рок, Масса Причин, Live

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *