Масса Причин - Їжа Вода
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Масса Причин – Їжа Вода (Альбом)

Приємно розпочинати календарний тиждень з порції нової та дійсно класної музики. Причому порції великої, адже вчорашнім вечором хлопці з дніпропетровського гурту «Масса Причин» представили загалу свій свіжий повноформатний альбом «Їжа Вода».

Хоча музиканти і зазначали, що їхня творчість все ж таки ближча до поп-музики, ніж до року, проте новий альбом являє собою драйвовий і яскравий поп-рок із насиченим фірмовим звучанням. Можливо де-не-де було б доречно приставити до класифікації загальної стилістики платівки додаток «indie», проте це звісно ж IMHO, зважаючи на надширокі й майже необмежені рамки сучасної інді-музики. Врешті-решт, найголовніше все ж таки знаходиться у самій музиці, а не у її характеристиці. «Хочешь рок-н-ролла? Будет тебе рок-н-ролл», – вдало підводять підсумок жанрової дискусії в одній зі своїх копозицій «Масса Причин».

«Їжа Вода» – це друга платівка гурту, яка побачила світ через сім років, проведених поза музичною площиною, тож вона дуже сильно відрізняється від першого релізу музикантів. Хлопці навіть замислювалися над варіантом зміни назви «Масса Причин» на іншу, адже за їхніми словами, багато хто може просто не впізнати їх з урахуванням оновленого звучання та загальної стилістики. «Новий альбом – це повернення до первинних цінностей, це символ простоти і невимушеності і, якщо хочете, безвиході буття. Це музика у всій її споконвічній красі, лише трохи прикрашена словами», – розповіли про свій нещодавно презентований реліз музиканти.

Однією з численних цікавинок нової платівки для багатьох стане записана спільно із іншим популярним дніпропетровським гуртом композиція. Дуетна пісня з колективом «Кімната Гретхен» під назвою «Електричний Струм» у двох своїх варіаціях склала свіжий сингл від Антона Крістіна і ко. Також із записом альбому «Їжа Вода» музикантам активно й результативно допомагав Юрій Яхно з гурту «Тайна Третьей Планеты».

Той, хто бажає отримати власний фізичний примірник нового альбому від гурту «Масса Причин», може залишити замовлення в офіційній спільноті колективу ВКонтакті за наступним посиланням.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *