Масса Причин – 58
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Масса Причин – 58 (EP)

Як і обіцяли своїм прихильникам хлопці з дніпропетровського гурту «Масса Причин», їхній свіжий п’ятитрековий EP-реліз під назвою «58» вже доступний для ознайомлення всім бажаючим! Новий міні-альбом колективу вмістив у себе п’ять абсолютно нових треків українською мовою, записаних на дніпропетровській студії звукозапису Armada Sound.

За словами музикантів, над цими п’ятьма композиціями вони працювали дуже довго, часом здавалося, що навіть цілу вічність. Саме через це у назві EP з’явилася цифра 8, яка символізує знак нескінченності, а цифра 5 передує їй через відповідну кількість треків. Самі композиції, до речі, також було вирішено позначити виключно цифрами, тож не дивуйтеся пісням із назвами 54, 55, 56, 57 та 58 – саме такими за ліком вони стали в репертуарі «Масси Причин».

Варто зазначити, що EP-реліз «58» – це перша студійна робота гурту з новим вокалістом Стасом Коноваловим, а також з новим барабанщиком Іллею Ломовським. Останній, щоправда, взяв безпосередню участь у записі лише останнього треку, адже ударні партії деяких нових пісень вже були раніше записані Василем Петровим, який був змушений тимчасово залишити хлопців через переїзд за кордон.

Слідкуйте за новинами гурту «Масса Причин» у соціальних мережах, адже зовсім скоро хлопці обіцяють порадувати шанувальників анонсами своїх скорих живих виступів.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *