maslikhin – vyrok
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

maslikhin – vyrok (Альбом)

Свого часу ми знайомили читачів нашого ресурсу із запорізьким гуртом «Вільнавілла», який наразі припинив свою музичну діяльність, принаймні у вигляді єдиної творчої одиниці. Але засновник проекту Дмитро Масліхін музику, звісно, не покинув, ба більше, днями презентував цілий повноформатний альбом своїх сольних напрацювань, де «Вільнавілла» – вже не назва проекту, а лише одного з дванадцяти треків.

«Ідея мого лонг-плею vyrok полягає у прямолінійній оцінці реальності, якою вона є при її глибокому тверезому аналізі у сучасному світі. Опис взаємодій людини із собою, людини із людиною, людини із світом – без прикрас. Загалом альбом є підсумковою роботою за півторарічний період моєї діяльності. Частина його композицій запозичена та адаптована до рамок проекту maslikhin від попередньої моєї формації «Вільнавілла», яка завершила своє існування у день релізу цієї збірки. Vyrok виконано у вигляді сета – 33 хвилини 22 секунди, так як всі 12 пісень формують одне ціле – послідовну історію», – розповів читачам «Нотаток» Дмитро.

Цікаво, що весь процес від ідеї до зведення та візуального оформлення виконаний автором самостійно впродовж одного місяця. Музикант також зазначає, що проект maslikhin включає в себе не тільки музичну складову, про що докладніше буде оголошено трохи пізніше, адже наразі він перебуває у стані формування.

Українська музика: maslikhin – vyrok

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *