Mashlaw – Напевно
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Mashlaw – Напевно (Сингл)

Столична формація Mashlaw активно готується до видання свого дебютного повноформатника, оприлюднивши напередодні задля збільшення цікавості слухацьких кіл одну з його пісень. Новопрезентований сингл під назвою «Напевно» було записано на відомій студії LipkyZvukoZapys у Києві, а сама композиція із відчутним соціальним присмаком була створена ще декілька років тому, у часи початку змін в Україні.

«Пісня народилася ще до створення гурту Mashlaw в атмосфері переламних 2013-2014 років. Вона про невідповідність між тим, що люди кажуть, у що вірять та тим, що вони роблять. Про те, що яка б не була форма правління чи державного устрою, суспільство людей, яке чекає, що хтось прийде і щось змінить, поки вони сидітимуть біля телевізорів після ненависної роботи з пляшкою пива, не зробить життя краще. Про те, що моральні цінності, які в нас вкладали в дитинстві, школі та університеті зовсім не діють у реальному житті і це дуже прикро. Про те, як самотньо почуває себе людина, що здатна розуміти вищеназвані речі, оскільки суспільству, в якому вона знаходиться, чомусь зручніше жити у брехні. Одним словом, пісня про абсурдність людського суспільства», – розповіли «Нотаткам» про головну ідею пісні «Напевно» музиканти Mashlaw.

Додамо, ще реліз студійної платівки Mashlaw під назвою Mist, куди увійде і композиція «Напевно», заплановано вже на 20 травня, тому слідкуйте за наступними новинами на нашому сайті й у соціальних мережах.

Українська музика: Mashlaw – Напевно

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *