Mashlaw – Mist
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Mashlaw – Mist (Альбом)

Як обіцяли меломанам учасники столичної панк-гранж команди Mashlaw, майже одразу за синглом «Напевно» послідував їхній дебютний студійний альбом Mist. Запис платівки проходив на студії LipkyZvukoZapys під керівництвом Сергія Заболотного, та, що цікаво, відбувався без подальшої комп’ютерної редакції музичного матеріалу задля збереження духу живого виконання.

«Праця над альбомом тривала цілий рік, за цей час у нас вже встиг змінитися склад, погляди на життя та на музику. Ми старалися, багато репетирували, грали концерти, але стало зрозуміло, що нема записів – нема гурту, щоб ми не робили – нас не існує. Тому цей альбом мав стати мостом від нашого гаража, наших сердець та думок до вух, сердець та думок інших, таких самих зневірених і замучених абсурдністю об’єктивної реальності, самотніх істот…, а може й не таких… Принаймні він мав дозволити нам торкнутися сердець та думок інших. Це було основною метою. Проте в той же час Mist став для нас завісою, густим туманом, крізь який ми не здатні бачити майбутнє. Відчуття загадковості, очікування, що там, за цим смогом, щось нове, невідомо – добре чи погане, але точно щось інше», – прокоментували для нашого сайту свій свіжий реліз музиканти Mashlaw.

За їхніми словами, поки що рано казати, чи вдалося їм досягти поставленої мети цим альбомом, але їм однозначно дуже приємно читати перші відгуки та теплі слова про результат наполегливої праці, тому за бажання залишайте і ваші коментарі у соціальних мережах. «Це надихає ще більше, дарує нам нові ідеї та прагнення, тож далі буде!» – кажуть Mashlaw.

Українська музика: Mashlaw – Mist

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *