Маша Кондратенко - Ванька-встанька
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Маша Кондратенко – Ванька-встанька (Кліп)

Пісня «Ванька-встанька» молодої української співачки Марії Кондратенко майже одразу після релізу наробила чимало галасу в мережі – отримала як багато позитивних коментарів, так і добрячу хвилю хейту.

«Композиція «Ванька-встанька» – комічна робота з присмаком сатири та сарказму, яку я написала щоб підняти бойовий дух українських солдатів та цивільних людей! Ми з командою зробили неймовірне!» – каже Маша Кондратенко.

Марія Кондратенко — вітчизняна акторка, співачка, суперфіналістка телешоу «Голос країни», яка отримала медійну популярність після зйомок у серіалі «Школа».

У своїй роботі артистка звертається до всіх російських загарбників, які ступили на нашу землю зі зброєю в руках. Роль козака у відео спробував втілити вітчизняний блогер Олег Машуковський, якого можна декілька разів побачити у кадрі.

Слова та музика: Маша Кондратенко. Саунд-продюсер: Pafia . Режисер кліпу: Марк Тельпіс. Зйомки відео проходили в Національному Музеї народної архітектури та побуту України (місто Київ).

Ось як артистка описує командну роботу над кліпом «Ванька-встанька»: «Такі люди є найціннішим подарунком життя! Коли ви можете зрозуміти один одного з напівслова, коли ви рухаєтесь в єдиному напрямку, коли надихаєте один одного, коли разом – створюєте… Максимальна щирість, довіра, взаємна підтримка, натхнення і творчість. Чесно, я не можу натішитись нашою командою)) Я щаслива дівчинка, в якої поруч є справжні друзі».

Маша Кондратенко – Ванька-встанька
Spotify | Mp3

Ось такі різні коментарі можна зустріти під відео:

  • «Є щось титанічне, коли така ніжна витончена дівчина говорить ванькам пакети приготувати. Медом на душу»;
  • «Ок, пісня ще норм, в голові наргава. А кліп то про що? Ця молодиця тупо красується всю пісню. Що хотіли цим показати?»;
  • «З такими піснями треба неодмінно гнати ворога в його болото!»;
  • «Можна було натяк хоч на якийсь сюжет?»;
  • «Що це за крінж-машина завелась?»;
  • «З якого часу козаки стали одягатися як бдсм-щики? Який урок історії я пропустив?»;
  • «Реклама сміттєвих пакетів у Росії має бути під цю пісню».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *