Маша Кондратенко - На горі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Маша Кондратенко – На горі (Кліп)

Маша Кондратенко, яку знають завдяки її гострим іронічним трекам, ще раз підкинула роботу для хейтерів. Новинка під назвою «На горі» навряд чи залишиться непоміченою слухачами та глядачами: дехто знову помітить у ній шароварщину, а дехто – побачить у звичній народній символіці абсолютно інші сенси.

Втім, не зважаючи на свою сміливість, кліп «На горі» вмістив у себе і традиційні цінності – у якості героїв відео виступили батьки Марії. Поява у кадрі батька й матері співачки символізує те, як сильно об’єднуються українські родини під час повномасштабної війни.

«Це вперше ми об’єдналися на знімальному майданчику. Загалом востаннє разом із батьками я виступала, коли навчалася в першому класі у рамках конкурсу «Мамо, тато, я – українська сім’я». І от наразі в мене знову виникають подібні відчуття, наче мені знову шість років» – каже Марія Кондратенко.

Маша Кондратенко - На горі

Режисурою кліпу займалася Юлія Литинська, яка наповнила дану роботу символізмом із метою залишити кожному глядачу простір для фантазії.

Додамо, що новий трек та всі попередні композиції Маша Кондратенко презентує наживо під час свого дебютного сольного концертного туру «Що таке?».

Маша Кондратенко – На горі

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *