Маша Данілова - Лампочки
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Маша Данілова – Лампочки (Кліп)

«Всі його слова любові в’януть, як фіалочки»: молода українська виконавиця Маша Данілова презентує свою нову роботу під назвою «Лампочки», у якій йдеться про стосунки, що «перегоріли».

За словами співачки, коли люди закохуються, у них всередині наче включається лампочка, світло якої помітно відбивається в очах. У новій пісні вона розповідає про власні нещасливі стосунки, лампа яких перегоріла через сукупність певних внутрішніх та зовнішніх чинників. Окрім того, тематика композиції алегорично перегукується з актуальною сьогоденною проблемою відключення світла.

Маша Данілова - Лампочки

Маша Данілова розповіла, що коли вона бачить обман зі сторони близької людини, її почуття потроху але невпинно починають згасати. Саме тому вона вирішили провести таку паралель зі згасанням лампочки. Власні яскраві емоції артистка завжди намагається відобразити у творчості, відтак її особиста нещаслива love-story стала основою та поштовхом для створення чутливої композиції «Лампочки».

«Мої сильні й незламні дівчатка! Ця пісня для вас! Щоб завжди пам‘ятали, що ви – неймовірні! А за хлопцями потрібно не плакати, а тільки… як ми з дівчатами і зробили в кліпі, тому дивіться! Особисто для мене цей реліз – частинка реального життя і я буду дуже вдячна вам за підтримку! Вмикайте, слухайте та діліться з друзями», – коментує авторка.

Маша Данілова – Лампочки
Instagram | Facebook

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *