Maruv – Stories
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Maruv – Stories (EP)

Уважні читачі «Нотаток» можуть пам’ятати нашу розповідь про дебютний сингл «Сонце» від учасників електронного проекту Maruv (ex-Pringlez), а наразі дана композиція вже встигла стати частинкою більшого релізу – першого міні-альбому киян під назвою Stories. Окрім цієї пісні, згадана міні-платівка вмістила у себе ще шість треків, виконаних українською, англійською та російською мовами. Видавець роботи на території України: компанія «УМІГ Мьюзік».

«Наш перший міні-альбом Stories – це, звісно, здебільшого електронна музика, але не без долучення живих інструментів. Особисто я дуже люблю звучання акустичної гітари, електрогітари, тощо. Загалом у релізі дуже багато різних звуків, інструментальне походження яких доволі важко розібрати, наприклад, зрозуміти, що в деяких композиціях грає саме гітара, буде непросто, адже на її саунд ми наклали багатенько ефектів, красиво все прикрасили. Власне це і створює наше власне звучання, яким без перебільшення просякнуто весь новий міні-альбом», – каже солістка Maruv Анна Корсун.

Так само як і сингл «Сонце», міні-платівку від Maruv можна вільно послухати в інтернеті, або ж офіційно придбати за допомогою топових музичних сервісів на кшталт iTunes та Google Play. Додамо, що команда продовжує працювати над своїм авторським матеріалом, але, як виявилося, допускає можливість потенційної перерви у цій роботі, що випливає з огляду на нещодавню інформацію про участь гурту у зйомках майбутнього сезону телешоу «Х-фактор».

Українська музика: Maruv – Stories

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *