Maruv – Сонце
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Maruv – Сонце (Сингл)

Учасники минулорічного відбору до Євробачення, гурт Pringlez, нещодавно оголосили про зміну назви на Maruv (назва прийшла до музикантів уві сні), та записали свій перший україномовний трек! Свіжа композиція «Сонце» стала для учасників формації музичним відображенням їхнього дорослішання, увібравши у себе їхні численні експерименти з модерною електронною музикою.

«Зазвичай всі мої пісні є абсолютно реальними життєвими історіями, втіленням моїх особистих переживань. Насправді свіжий трек «Сонце», не зважаючи на таку легку та безтурботну назву, має досить глибокий сенс – у ньому йдеться про одвічні пошуки людьми свого місця під сонцем, того куточка власного простору, де вони будуть почуватися щасливими. Адже всі ми постійно знаходимося у пошуках улюбленої справи, роботи, людей, які у сукупності мають сформувати максимально комфортну для життя атмосферу», – розповідає вокалістка команди Maruv Анна Корсун.

Варто зазначити, що дана композиція, разом з шістьома іншими авторськими треками проекту, невдовзі складе перший студійний міні-альбом Maruv, реліз якого планували на заключні дні березня. Проте самі музиканти зазначають, що їхній реліз може трохи затриматись у часі, адже вони прагнуть довести до максимально цікавого результату кілька обраних треків, робота над якими наразі триває. Втім, якщо затримка презентації і матиме місце, то зовсім ненадовго, тому учасники колективу із впевненістю обіцяють надати всім охочим можливість ознайомлення з матеріалом EP вже протягом квітня. Не пропустіть!

Українська музика: Maruv – Сонце

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *