MARUV
Публікації партнерів

MARUV: Садо-мазо танці відповідають моєму характеру

Артистка, яка збирає мільйонні перегляди в YouTube, розповіла про провокаційні відео, садо-мазо танці і своє творче життя. Партнер публікації: студія танців Art In Motion.

– У ваших роликах ви з’являєтеся в досить провокаційних образах в стилі садо-мазо. Вам комфортно в них?

– Я себе відчуваю просто шикарно. Садо-мазо танці відповідають моєму характеру. Але надягати всю цю одяг не так вже й легко, ці латексні панчішки… Мама оцінила. Вона каже, що якщо у мене гарні груди, то чому б її не показувати.

– В одному з інтерв’ю ви говорили: “Тема садо-мазо живе в мені давно”. Розкажіть детальніше.

– Просто хлопці з групи The Pringlez називалі мене пані. Адже я амбітна, у мене жорсткий характер. І ці образи в кліпах відповідають моєму характеру.

– Розкажіть, чому розпалася група The Pringlez?

– Всі учасники, в тому числі і я, вчилися в одному з інститутів Харкова. Ми брали участь у різних конкурсах, але треба було розвиватися далі. У свій час у групи, можна сказати, був якийсь застій. Хлопці хотіли далі грати рок, а я хотіла виконувати іншу музику. Вирішила переїхати до Києва і розвиватися тут. Але з хлопцями ми продовжуємо спілкуватися.

– Саме за часів застою групи ви вирішили взяти участь в “Х-факторі”?

– Це був період відчаю (сміється). У новому місті починати з чистого аркуша завжди нелегко. Я намагалася співпрацювати з Юрієм Нікітіним, але у нього так до кінця не склалася картинка, яку мене можна показати на сцені – ніжною або агресивною? Я недалекоглядно витратила цей рік.

На “Х-факторі” я хотіла нагадати про себе, хоча мене вмовили взяти участь у шоу. Думала, що я заберу мільйон гривень, зніму купу кліпів. Але не забрала (сміється).

– Чому вибрали псевдонім MARUV?

– Мені це ім’я наснилося. Спочатку воно мені прийшло в голову, але тільки з закінченням F. Я задала сама собі питання на ніч, і прокинулася з відповіддю, що мені потрібно виступати як MARUV.

– Пропонували зніматися в чоловічих журналах?

– Ні. Якщо б запропонували, то я б дуже добре подумала. Але дивлячись як зніматися. Якщо просто показати попку чи груди, то немає сенсу навіть брати участь.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *