Maru – Було
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Maru – Було (Кліп)

Колектив MARU, який через зірковий склад музикантів, з легкої руки вітчизняних медіа, отримав ярлик «супергурт», презентував свій новий відеокліп до пісні «Було» з дебютного альбому «1». Більш детально про саму платівку ви можете дізнатися на нашому ресурсі за наступним лінком, а що стосується свіжого ролику, то його режисером виступила Олеся Белецька – дівчина-мистецтвознавець, яка надихалася роботами французьких художників. Як зазначають автори в анотації до кліпу «Було», цю незвичну роботу створено у стилі школи Фонтенбло, команди митців, що працювала на замовлення королів Франції (кінець шістнадцятого – початок сімнадцятого сторіччя). Даний художній напрямок прийнято розділяти на дві хвилі – у першій переважали здебільшого релігійні мотиви, а от у другому акцент було зроблено на міфологію та еротичні полотна, де головні герої характеризувалися певною відчуженістю та відсутністю емоцій. Наприклад, в одній зі сцен кліпу чітко прослідковується мотив картини невідомого художника «Габріель д’Естре з сестрою», оригінал якої доступний для поціновувачів у Луврі. Мова про епізод, де Денис Дудко артистично торкається до соска барабанщика «Бумбоксу» Олександра Люлякіна. Ви ж не подумайте нічого поганого – тут висока художня мета постановки.

Загалом, у центрі сюжетної лінії нового кліпу від MARU знаходиться історія дівчини, яка знаходиться у пошуку власного комфортного місця у житті та близьких за духом людей. У заплутаному сценарії використано символізм лабіринту та подальшого виходу з нього, переходу до нового світлого життєвого періоду, де на героїню вже чекають близькі зараз та близькі у майбутньому особистості. Ролі у кліпі виконали знані столичні пари: Мілош Єліч зі своєю дружиною Наталею, трубач Денніс Аду із виконавицею Русланою Мамченко, творці ювелірних виробів Сергій та Лілія Жернови та багато інших.

«Історія кліпу «Було» – це своєрідні роздуми на тему мандрівки Аліси у країну чудес», – підсумовує все вищевикладене режисер.

Від себе додамо, що прем’єра кліпу відбулася напередодні великого живого виступу MARU у столичному клубі Bel Еtage, який відбудеться вже завтра, 2 листопада 2017 року.

Українська музика: Maru – Було

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *