Maru – 1
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Maru – 1 (Альбом)

Альбом, який за ідеєю мав будуватися на засадах джазового мінімалізму, зростав на каверах, об’єднував навколо себе чималу кількість знаних українських музикантів, та за короткий час встиг отримати статус «інтелектуальної музики» – все це про нову платівку під назвою «1» від столичного колективу MARU, спільного проекту бас-гітариста гурту «Океан Ельзи» Дениса Дудко та вокалістки Kiev Big Band Ольги Лукачової. Перша за ліком платівка формації мала з’явитися на світ ще влітку, але через щільний графік усіх її авторів, офіційний реліз лонг-плею відбувся вже у вересні 2017 року. Окрім Дениса (контрабас, вокал, гітара) та Ольги (вокал), у створенні представлених дванадцяти треків взяли участь Павло Литвиненко (клавіші), Денис Глінін і Олександр Люлякін (барабани), а також Олександр Зброцький (гітара).

«Спочатку була ідея створити незвичайний формат – голос і контрабас. Але в альбомі звучить значно більше інструментів, оскільки я вважаю, що треба йти за музикою, а не форматом. Нічого не заважає нам розвивати цей задум надалі, адже MARU – це все одно наш з Олею дует. Долучення інших інструментів, барабанів або перкусії, тільки зробить нашу музику ще більш цікавою. Наш альбом – це не єдина симфонія, композиції відрізняються одна від одної за стилістикою та настроями. Ми поки ще в пошуці свого звучання і пробуємо все, що хочемо. У нас немає кордонів. Глобально ми не підв’язувалися під жоден конкретний формат, куди нас музика поведе – туди і йшли. Поки що ми можемо собі це дозволити і не боятися», – зазначав у своїх інтерв’ю Денис Дудко.

Не дивлячись на те, що велика концертна презентація альбому «1» запланована на 2 листопада (клуб Bel’etage), 13 вересня відбулася секретна допрем’єрна концертна презентація диску, яка проходила в особливій атмосфері особняка графині Уварової на вулиці Липській, 16 (Київ). Сам реліз можна вже зараз придбати за допомогою популярних онлайн-сервісів, або замовити у форматі вінілової платівки.

Українська музика: Maru – 1

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Це настільки шикарно та неочікувано! Запало в саму глиб душі… Дякую, продовжуйте в тому ж дусі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *