Martovi Orchestra – Весна
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Martovi Orchestra – Весна (Кліп)

Весняна прем’єра від гурту Martovi Orchestra вже у мережі! Альтернативний вінницький гурт оприлюднив в Інтернеті свій новий офіційний відеокліп до свіжої пісні «Весна», створений спеціалістами Pig Destruction Unit. Концертна прем’єра свіжого ролику відбулася декілька днів тому у столичному пабі «Бочка» на Подолі, і от, нарешті, переглянути музичну міні-стрічку мають змогу всі ті, хто з певних причин не потрапив на виступ.

У новому кліпі «Весна» музиканти Martovi Orchestra розповідають глядачу історію весняного натхнення, безапеляційного слідування до своєї мрії та, зрештою, отримання заслуженої та довгоочікуваної винагороди. І нехай цю думку про обов’язкову заохочувальну винагороду за старання учасники гурту передали загалу крізь призму історії трохи божевільного професора-науковця, проте головна думка, зрештою, лишилася незмінною, та і хто ж з нас часом не буває трохи божевільним? За словами музикантів, «Весна» – це історія про всіх тих, хто ніколи не зупиняється на шляху до власної мрії.

Щодо самої пісні «Весна», то вона увійде до списку треків майбутнього повноформатного альбому Martovi Orchestra, який стане третім за ліком студійним лонг-плеєм у дискографії команди. Реліз платівки було анонсовано до кінця поточного 2016 року, тож слідкуйте за новинами.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. folker says:

    Концертна прем’єра в Києві не відбулася. На жаль, виступ скасували :(

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *