Martovi Orchestra – Рівновага
Кліпи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Martovi Orchestra – Рівновага (Альбом) + кліп

Альтернативний вінницький ска-панк гурт «Мартові», оновивши власну назву та дещо видозмінивши загальну музичну концепцію, видав у світ свій новий, другий за ліком студійний альбом під назвою «Рівновага». Свіжа платівка музичної формації, що віднедавна носить розширену назву Martovi Orchestra, складається з тринадцяти авторських композицій, серед яких присутні як класичні соціальні «бойовики», так і чуттєва любовна лірика. Запис та зведення матеріалу відбувалися на студії Gogol.

Нагадаємо, що дебютний альбом колективу «Час» датується ще 2010 роком, тож за цей період у творчих поглядах та підходах музикантів багато що змінилося. За словами хлопців з Martovi Orchestra, протягом всього цього часу вони кілька разів були дійсно близькими до видання платівки, але кожен раз приймали рішення про відкладення релізу через невідповідність фінального результату власним очікуванням. І от, нарешті, віднайшовши свою музичну рівновагу, учасники гурту підготували для слухачів порцію нової якісної української музики, що буквально пашіє чесними непідробними емоціями, складається із багатьох годин роботи по самовдосконаленню та довершена класним професійним звучанням.

Завантажити


Також, на одну з пісень платівки музиканти вже встигли презентувати відеокліп. Композиція «Мамо, я – екстреміст!» написана на слова однойменного вірша Наталії Крісман, що так полюбився багатьом українцям за часів Майдану, першою з альбому «Рівновага» отримала своє візуальне втілення. «Хай всередині кожного з нас завжди живе екстреміст – вільний і незламний, постійно готовий боротися й відстоювати рідну землю, у грудях котрого мов грім гуркоче гасло “Борись!”», – зазначили в анотації до ролику учасники гурту.

Теґи: Українська музика, Martovi Orchestra, Рівновага

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ніна says:

    Дуже сподобався альбом! Своєчасний та й музика гарна! Слухаю знов і знов!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *