Martovi Orchestra – Нехай збувається
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Martovi Orchestra – Нехай збувається (Кліп)

Вінничани з гурту Martovi Orchestra радо діляться із вітчизняними меломанами своєю новинкою у вигляді п’ятого за ліком (враховуючи промо-відео) кліпом до пісні «Нехай збувається». Сама композиція, до речі, також є абсолютно новою та оприлюднюється у мережі разом із роликом вперше. Над музичною міні-стрічкою від «Мартових» працювала команда спеціалістів Pig Destruction Unit, сценарій до неї написала барабанщиця гурту Дана Томашевич, а одну з головних ролей зіграла Катерина Єрьоменко, більше відома як daKooka .

В основу роботи «Нехай збувається» покладено роздуми про важливість скидання алегоричного внутрішнього каміння, яке часто-густо заважає гармонійному існуванню людини, постійно повертає думки до пройдешніх подій та заважає цілеспрямовано рухатись життєвим шляхом. Часто ми носимо цей тягар разом із собою, поступово навіть починаючи сприймати його як частинку самого себе, як обов’язковий атрибут своєї індивідуальності. Проте учасники Martovi Orchestra відзначають, що надзвичайно важливо зуміти вчасно позбутися цих кам’яних спогадів, відпустити їх зі свого життя і дійсно, «Нехай збувається».

Створити новий кліп «Нехай збувається» саме таким, яким ви його можете зараз бачити, «Мартовим» допомогли їхні численні прихильники з різних міст України, які окрім виконання епізодичних ролей відео також записали присутню у пісні хорову партію, за що музиканти висловлюють їм щиру вдячність. Нагадаємо, що попередній кліп команди до композиції «Весна», створений тією самою командою Pig Destruction Unit та презентований близько півроку тому, ви також можете переглянути на нашому сайті за наступним посиланням.

Martovi Orchestra – Нехай збувається

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *