Martovi Orchestra – Градуси
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Martovi Orchestra – Градуси (Сингл)

Близько трьох місяців минуло з моменту презентації останнього номерного альбому вінницького гурту Martovi Orchestra, а музиканти вже відзвітували про свою активну роботу над його наступником. Разом з тим, колектив вирішив не тягнути час та одразу ж підкріпити свої слова ділом, представивши до уваги вітчизняних меломанів свіжий сингл «Градуси» з майбутньої платівки. У своєму весняному подарунку слухачам учасники команди продовжили зачеплену раніше тематику любовних відносин, людської вразливості та широкого спектру супутніх із коханням емоцій. Запис новинки проходив на місцевій студії звукозапису Gogol.

«Кожен із нас є чиїмось минулим, чиїмось болем або спогадом. Всі ми не тільки страждали самі, а ще й були причиною для страждання когось іншого. Ця пісня показує, як між людьми простягається єдина лінія почуттів: таких різних, але однаково зв’язаних на коханні. Окрім того, деякі слова «Градусів» торкаються також теми долі та власного вибору, поняття свободи і питання наскільки вона є бажаною», – діляться з «Нотатками» учасники Martovi Orchestra.

Напевно абсолютно не є дивним той факт, що перший у 2017 році сингл від колективу під назвою Martovi Orchestra з’явився саме у березні, тільки от всім нам тепер залишається сподіватися, що повноформатного альбому вінничан не доведеться очікувати аж до наступного співзвучного із назвою гурту місяця.

Українська музика: Martovi Orchestra – Градуси

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *