Martovi Orchestra – Eat Me
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Martovi Orchestra – Eat Me (Альбом)

Чи не скучили ви, часом, за справжнім українським роком, не зголодніли за вдалим сучасним поєднанням мелодики та драйву, за виконавицькою харизмою та приємним вокалом «у стилі»? Тоді маємо для вас позитивні новини – вінницький гурт Martovi Orchestra завершив роботу над третім студійним альбомом своєї дискографії та поділився її результатами з усіма охочими меломанами. При чому поділився у прямому сенсі, адже свіжу платівку під назвою Eat Me можна не тільки послухати у соціальних мережах, а й цілком легально завантажити зі SoundCloud-сторінки гурту.

Новий альбом від Martovi Orchestra з’явився у мережі лишень кілька годин тому, вмістивши у себе дев’ять авторських треків, які, не зважаючи на англомовну назву релізу, у своїй переважній більшості виконані українською мовою (8 україномовних пісень і одна російською мовою). Запис, зведення та мастеринг матеріалу відбувалися на студії Gogol. Усі зібрані в альбомі музичні напрацювання характеризують певну видозміну стилістики команди, відмову від звичної для попередніх релізів духової секції, та долучення до звучання хорових партій. Втім, ці видозміни ви вже мали змогу помітити раніше, зокрема під час перегляду останнього кліпу «Мартових» до пісні «Нехай збувається», де головну роль виконала співачка daKooka. Якщо ж ви раптом проґавили ту прем’єру, маєте можливість надолужити згаяне на нашому сайті за наступним посиланням.

Цікаво, що першими почути альбом Eat Me мали змогу 77 користувачів соціальних мереж, які вчасно зреагували на питання «Hungry?» зі сторінки Martovi Orchestra в Інтернеті та отримали секретний перед-прем’єрний лінк. Прослідкувати тематичний зв’язок між підказками, назвою лонг-плею та схожою на «Гранатовый альбом» гурту «Сплин» обкладинкою, напевно, не важко, тож пропонуємо вам сфокусуватися безпосередньо на вмісті платівки.

Додамо, що у разі появи у вас бажання висловити команді свою подяку за даний альбом, зовсім скоро ви матимете можливість придбати фізичний компакт-диск Eat Me, замовивши його безпосередньо у музикантів. Слідкуйте за новинами!

Martovi Orchestra – Eat Me

Завантажити в архіві


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. folker says:

    Приємна несподіванка, але шкода, що без духових.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *