Martovi Orchestra – Не відпускай
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Martovi Orchestra – Не відпускай (Невиданий трек)

Флешбек із минулого, або як свого часу музиканти гурту Martovi Orchestra просили їх ніколи не відпускати. Доволі неочікувано для багатьох (і, здається, для самих учасників вінницької команди), світ побачив не сингл із їхнього майбутнього альбому, а пісня з попередньої сторінки музичної історії колективу, яка, не дивлячись на те, аж ніяк не видається менш цікавою. Навпаки, трек «Не Відпускай» у черговий раз демонструє мультистилістичність гурту та є невеличким оприлюдненим втіленням їхніх музичних експериментів.

«Можливо це не зовсім правильно, але ми дуже різнопланові, і в нас живе не єдина музична істота, а ціла їхня армія. Свого часу ми працювали із фолком, акустикою, легкими композиціями і важкими треками. Тому наразі ми вирішили представити до уваги слухачів пісню, що демонструє одну з цих істот. Це зовсім не сингл, це не окреслення нашого подальшого напрямку, це «невидане», – коментують свою новинку з історією Martovi Orchestra.

Нагадаємо, що нещодавно учасники Martovi Orchestra оголосили про початок своєї співпраці з українським лейблом Moon Records, тому їхній наступний студійний альбом, реліз якого заплановано на поточний рік, має бути видано саме цією компанією. Перший сингл зі згаданої платівки, до речі, вже було оприлюднено близько 4 місяців тому, а якщо ж ви пропустили тодішній момент прем’єри, надолужити згаяне ви завжди можете на нашому веб-сайті за наступним лінком.

Українська музика: Martovi Orchestra – Не відпускай

Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Михайло says:

    Це не дніпровський гурт, а вінницький

    1. Дякую

  2. folker says:

    Моцно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *