Марта Липчей & Жадан і Собаки – Говори
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Марта Липчей & Жадан і Собаки – Говори (Кліп)

Українська виконавиця Марта Липчей (суперфіналістка «Голосу країни» у 2022 році) спільно з гуртом «Жадан і Собаки» представила нову дуетну роботу – пісню «Говори» та кліп до неї. За словами артистів, на написання цього треку їх надихнули сильні та сміливі люди, які не бояться любити і співати.

Як зазначили музиканти, у пісні «Говори» йдеться про людей, які не відмовляються від своїх голосів, навіть у часи, коли тиша навкруги стає особливо тяжкою та всюдисущою. Ця композиція про те, наскільки важливо для нас говорити і чути, вірити і триматися один одного. Адже поки наші голоси та інтонації лишаються в нашій довірі, ми можемо говорити про важливе та потаємне – про свободу.

Марта Липчей & Жадан і Собаки – Говори

«Друзі, ми раді презентувати вам нашу першу спільну пісню «Говори». Цей трек розпочався з музики, яку я написала разом зі своєю командою. А вже мелодія надихнула Сергія на текст — про людей, які не бояться, і які мають впевнені і сильні голоси. Особливу енергію та потужні гітарні рифи аранжуванню додав гурт «Жадан і Собаки». Тож слухайте пісню «Говори» на всіх музичних платформах та діліться враженнями», – коментує Марта Липчей.

Режисером кліпу «Говори» виступив відомий кліпмейкер Віктор Скуратовський.

Марта Липчей & Жадан і Собаки – Говори
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *