Марш Нової Армії
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Українські музиканти – Марш Нової Армії (Кліп)

Вражаюча компанія українських музикантів зібралася разом для того, щоб спільно записати урочисту пісню з нагоди Дня Збройних Сил України – «Марш Нової Армії», а також відзняти до неї офіційний виднограй. Зокрема, у роботі взяли участь: Олег Скрипка з «ВВ», Сашко Положинський з «Тартака», Сергій Василюк з гурту «Тінь Сонця», фронтмен Kozak System Іван Леньо, вокаліст «Без Обмежень» Сергій Танчинець, Фагот з «ТНМК», Фома з гурту «Мандри», відомий український письменник сучасності та лідер панк-гурту «Жадан і Собаки» Сергій Жадан, Тарас Чубай та інші. За словами голови та ідеолога даного проекту Олега Скрипки, виконавці ставили перед собою за мету створити гімн сучасних українських героїв, взявши за основу та видозмінивши твір «Зродились ми великої години…» авторства Олеся Бабія, який свого часу слугував маршем для Організації українських націоналістів (ОУН). Також в композиції можна почути уривок молитви українського націоналіста.

«У створенні даного маршу приймали участь не тільки лише найвідоміші музиканти України, але і чудова знімальна команда. Це саме ті люди, які наприкінці літа 2014 року започаткували знамениті пікніки у Головному військовому госпіталі МО України, слава про які докотилася аж до фронту», – коментує Олег Скрипка.

«Багато елементів цієї роботи можна було б зробити значно краще, але завжди бракує то часу, то коштів, то єдності в баченні загального процесу. Але, разом з тим, ми маємо новий марш Нової Української Армії, і нехай він надихає на нові звитяги нас усіх. Адже все змінюється на краще, і все в наших руках», – зазначає Іван Леньо.

«Ця композиція присвячена нашим захисникам, які віддають себе заради України та українців!» – додає Сергій Танчинець.

Варто також згадати, що відео до «Маршу Нової Армії» знімали у приміщенні столичної Малої Опери.

Українська музика: Марш Нової Армії

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *