МАРНИЙ – Спалах
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

МАРНИЙ – Спалах (EP)

Усвідомлення свого «Я»: гурт «Марний» презентує міні-альбом «Спалах» про рефлексію на тему часу.

До вашої уваги другий за ліком міні-альбом київського альтернативного рок-гурту, що складається з 2 учасників (Яківа Марного – фронтмен, гітара, аранжування та Андрія Дороша – ударні, аранжування).

Партнер публікації – компанія MATARI, яка реалізує техніку для електропостачання і будівельних робіт, а також силову електротехніку. Більше деталей на офіційному сайті https://matari.ua/

За словами музикантів, даний ЕР вийшов значно важчим за свого попередника. Загалом реліз базується на простій на перший погляд ідеї того, що важливо тільки те, що відчуваєш саме ти. Усвідомлення свого «Я» і смиренність з тим, що нічого не має значення, окрім того, що відбувається тут і зараз.

Концепція міні-альбому простіше нікуди: учасникам дуже хотілося об’єднати умовно агресивні пісні в один жирний та кочовий реліз, щоб музичний супровід та текст відповідали загальному настрою, звучанню та смисловому навантаженню.

На платівці також присутня композиція зі запрошеним гостем. Ним став Паша Холошев (фронтмен гурту Fontaliza), який взяв участь у створенні пісні «Демони».

Запис, зведення та мастеринг – мультижанровий інді-лейбл PLAN. Обкладинка: Ганна Пономаренко.

Цікаво, що артист гурту Яків Марний свідомо голодував протягом листопада, щоб звернути увагу людей на річницю українського голодомору. Закінчення челенджу від фронтмена «Марний» припало на 26-го листопада. Окрім того, колектив присвятив цій тематиці окремий реліз.

«Сенс всього цього – це вшанувати пам’ять жертв репресивної машини; а також наочно показати показати “обличчя байдужості” у вигляді того стану, який був у Яківа 27го листопада. Під “обличчям байдужості” йдеться про те, що може відбутись з тобою, коли: люди що заграють з “нєкім мірам”; люди які лояльно відносяться до фраз “братній народ”, люди які “какая разніца” і люди які “поза політикою” будуть у більшості і якщо їх не переконувати у зворотньому», – йдеться в повідомленні від виконавців.

Слідкуйте за новинами від гурту на сторінках у соціальних мережах, а також підтримуйте виконавців легальним придбанням їхніх робіт на офіційних медіа-майданчиках. Ціни на релізи – символічні, а ваша підтримка – безцінна.

МАРНИЙ – Спалах

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *