МАРНИЙ – Не Соромно
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

МАРНИЙ – Не Соромно (Кліп)

Кліп «Не соромно» – це друге офіційне відео молодої формації «Марний», яке було знято до однієї з пісень дебютної міні-платівки «Винний». Наразі столичний гурт функціонує у форматі дуету, до якого входять Яків Марний та Андрій Дорош.

«Марний» – це музика для молоді, яка нікуди не поспішає, усвідомлюючи, що момент вже втрачено. Це така суміш мінімалістичних гранжевих гітар, не складних хіп-хоп грувів і щільного електронного баса, яка занурює слухача глибоко в себе. Тексти пісень просякнуто рефлексією на тему втрачених можливостей, сімейних проблем і безвиході», – кажуть учасники команди.

За словами лідера гурту, ідея пісні «Не соромно» прийшла до нього під час роздумів про ті речі, за які йому наразі може бути соромно, але точно не було би соромно у дитинстві. Тоді ж йому одразу пригадався рядок Тараса Григоровича «мені тринадцятий минало…», який автор і вирішив пов’язати із початковою задумкою композиції. Після цього, вже під час роботи над згаданим ЕР, до майбутньої пісні вдалося підібрати максимально правильне, на думку музикантів, звучання, в наслідок чого ця робота останньою потрапила до переліку треків міньйону. До слова, ознайомитися із даним міні-альбом можна за наступним посиланням.

Зйомка і монтаж кліпу «Не соромно»: Micxangel.

МАРНИЙ – Не Соромно
Instagram
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *