Marmur – Тримай
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Marmur – Тримай (Кліп)

Презентуємо вам перший офіційний кліп луцького проекту MARMUR під назвою «Тримай». Зауважимо, що засновниками цієї формації є подружжя музикантів – Андрій та Маргарита Собчук. Маргариту, до слова, меломани можуть пам’ятати за діяльністю у гуртах «Ріплей» та MARGO, які ми згадували на «Нотатках», а також за участю у шоу «Голос Країни». Що ж стосується «сімейного» проекту MARMUR, то його офіційно було засновано у 2018 році.

Зйомки відео проходили поблизу села Дачне. «Ловіть промені щастя! Дякую усім хто долучився до цього. За репости +10000 до карми. Всім мир», – пише у Facebook Маргарита Собчук (раніше Тишкевич).

«Наш перший офіційний відеокліп Marmur – «Тримай»! Велике дякую Vetra Varvara за класне відео і фото! А також подяка Олегу Віхолі за звук! Лайки і репости вітаються!» – додає Андрій.

Цікаво, що самою піснею «Тримай» музиканти поділилися абсолютно безкоштовно (посилання на завантаження ви знайдете трохи нижче). Вони також зауважили, що вже зараз продовжують працювати над наступними композиціями, тому слідкуйте за наступними новинами.

Marmur – Тримай
Завантажити трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *