MARLEN & Arturro Mass – Твої слова
Матеріали, Популярна музика, Релізи

MARLEN & Arturro Mass – Твої слова (Сингл)

Сьогодні, 13-го червня, гурт MARLEN в тандемі із співаком Arturro Mass випустив пісню для молодят під назвою «Твої слова». За словами авторів, це романтична пісня про саме світле почуття – кохання!

«Я дуже хотіла, щоб у нашому першому альбомі була україномовна пісня, яку молоді пари зможуть брати на свій перший весільний танок. Також, хотіла, щоб це був дует, але довго не розуміла, з ким саме наші голоси будуть співзвучними. Я завжди накоплюю вокал у студії у Arturro Mass на MASS Production, він досить часто допомагає мені з вокальною лінією. Так було і цього разу – я записала свою партію, а партію уявного хлопця з дуету запропонувала заспівати Артуру. Коли пролунали перші рядки, моя шкіра вкрилася мурахами і я зрозуміла – це наш дует», – розповідає фронтвумен гурту MARLEN Яніна Жеман.

«Я взагалі за експерименти, а в музиці – тим паче! А ще: я завжди працюю на пісню, і не вмію робити «аби було»! Тому, по-перше, послухав сам матеріал і поміркував, як я можу посилити трек. На мій погляд – нам все вдалося», – ділиться враженнями ARTURRO MASS.

Додамо, що наразі новоствореному дуету залишається знайти пару, яка висловить бажання взяти участь у зйомках кліпу на цю романтичну пісню і зможе вдало передати у кадрі необхідну емоцію.

MARLEN & Arturro Mass – Твої слова
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *