MARLEN – Промені
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

MARLEN – Промені (Кліп)

Гурт MARLEN презентує кліп на пісню «Промені», у якому, крізь призму відносин закоханої пари, демонструється звична життєва історія, коли люди швидко приходять у наше життя і так само швидко йдуть з нього, лишаючи по собі спогади і кілька фото. Окрім вокалістки гурту Яніни Жеман, другу головну роль відео виконав Дмитро Харламов, учасник шоу «Топ-модель по-українськи». Зйомки ролика тривали три доби у польському Кракові (початково планували знімальний процес у Чехії, але місцева погода не сприяла музикантам), і, за словами Яніни, на ці три доби їй вдалося «покохати» цю людину та втілити у кадрі необхідні емоції.

Режисером кліпу виступила Роксолана Кравчук. Авторство слів самої пісні належить Яніні Жеман та Сергію Романову, музика – Слава Шкода. «Я не дуже люблю слово «трек», тому що зараз аж занадто багато саме «треків», а пісень майже немає. На мою думку, пісню від трека відрізняє наявність змісту у першій, та його відсутності у другому варіанті. Ідея пісні «Промені» виникла у мого близького друга, автора багатьох наших пісень Сергія Романова. Він прийшов до мене ввечері із гітарою та заспівав перший куплет. У порівнянні з моїм баченням, звучав він зовсім по-іншому, але сама ідея і слова мене зачепили і я написала другий куплет», – розповіла читачам «Нотаток» фронтвумен MARLEN.

Що стосується подальших планів колективу, то наразі учасники MARLEN закінчили роботу над своєю новою-старою піснею російською мовою, а також працюють над україномовною композицією на резонансну тему меншин. Слідкуйте за наступними новинами!

MARLEN – Промені

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *