MARLEN – Милий
Матеріали, Популярна музика, Релізи

MARLEN – Милий (Сингл)

Гурт MARLEN презентував пісню «Милий», яка має містичну історію, побудовану на реальних подіях.

Ця пісня особлива, адже саме з неї фронтвумен гурту розпочинає свій другий авторський альбом. Насамперед, особливість пісні «Милий» у тому, що вона була повністю написана за 10 хвилин і після цього моменту в тексті не було жодної правки.

«Я вірю, що пісню «Милий» мені подарували звідти! Це майже містична історія, тому що я не дуже добре пам’ятаю, як саме це сталося… Пишу пісні півтора роки і ніколи мені не приходили слова ось так спонтанно – 10 хвилин і вона, майже без правок, написана на папірці і я співаю її ніби співала усе своє життя. Ця пісня про чоловіка, якого я дуже хотіла би зустріти і в наступному житті, щоб зробити все інакше», – говорить Яніна Жеман, лідерка гурту MARLEN.

Потрібне ніжне звучання допоміг знайти саунд-продюсер Роман Скоробагатько, який створив оригінальне аранжування. « Я дуже люблю експериментувати. З Ромою ми вже працювали над деякими піснями і я була впевнена, що йому вдасться знайти особливу форму для особливої пісні. Так і сталося і я щаслива від того!» – додає Яніна.

MARLEN вже встигли відзняти кліп на цю композицію, який також вийшов достатньо неординарним. Прем’єра відео запланована на початок листопада.

MARLEN – Милий
MARLEN y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Леся Валуйская says:

    Така ніжна і чуттєва! І слова, і музика … пречудові)

  2. Катерина Калініченко says:

    Красива пісня !! Голос приємний дуже ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *