MARLEN – Милий
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

MARLEN – Милий (Кліп)

Нещодавно співачка та авторка пісень Яніна Жеман, яку багато хто знає, як фронтвумен гурту MARLEN, випустила перший сингл зі свого сольного альбому – пісню «Милий». Так-так, як це не дивно, але сольний проект Яніни і її гурт носять однакову назву.

Режисером кліпу виступила сама Яніна. «Я показала місця, схожі на ті, де зустріла своє справжнє кохання, людину, з якою мріяла провести усе своє життя. Саме про нього написана пісня і саме із ним, на жаль, нас розвела доля. Я не буду казати нічого зайвого, щоб не поранити і досі близьку мені людину, а просто порину у творчість».

Зйомки відбувалися у місті, де народилася співачка – Горішніх Плавнях. Задумка кліпу полягала у відтворенні атмосфери, у якій зустрілися молоді люди і передачі того суму, який відчувала Яніна, коли писала цю пісню-сповідь.

Чи означає це, що серце співачки тепер вільне? Це прихильники виконавиці з’ясують за допомогою наступних пісень, адже саме зараз, разом із саундпродюсером Романом Скоробагатько, ведеться активна робота над записом сольного ЕР, де кожна пісня – сторінка справжнього життя Яніни. Міні-альбом має стати доступним для ознайомлення вже на весні.

А відеоісторію на пісню «Милий» вже можна переглянути на YouTube.

MARLEN – Милий
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *