MARLEN – Кіт і Кава
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

MARLEN – Кіт і Кава (Кліп)

Гурт Marlen вирішив тимчасово відкласти гітари у бік, презентувавши легку та літню пісню «Кіт і Кава», яку також було доповнено офіційним кліпом. Згадану композицію у своєму репертуарі музиканти порівнюють із ароматом кави у парфумерній крамничці – наче і вибивається з оточення, але пробуджує легкі приємні відчуття, відтинаючи все серйозне.

За словами учасників Marlen, свіжий кліп було знятого в сонячній Туреччині при активній підтримці команди BBI Extreme team (артисти хореографічної групи, – прим.)! Зйомки проходили в Анталії протягом двох неймовірно спекотних днів, через що учасникам знімального процесу доводилося прокидатися о четвертій ранку. «Всі, хто працюють в Туреччині на контрактах, знають, який тут режим і як важко встати рано вранці, а встати о 4 ранку, тобто через пару годин після того як ліг, практично неможливо. А зробити це два ранки поспіль – це просто фантастика, ви мої Герої! Про танці опівдні під палючим сонцем я взагалі мовчу!» – коментує зйомки кліпу «Кіт і Кава» вокалістка Marlen Яніна Жеман.

Окрім танцівників, знімальна група також висловлює особливу подяку готелю Lykia World Links Golf Otel, на території якого відбувався знімальний процес.

Зауважимо, що прем’єра відео «Кіт і Кава» відбулася зовсім нещодавно в ефірі музичного телеканалу М2.

MARLEN – Кіт і Кава

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *