Марія Чайковська – Справжнє
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Марія Чайковська – Справжнє (Сингл)

«Справжнє – коли ти не віриш у долю, справжнє – коли ти не лякаєшся болю», – стверджує українська співачка Марія Чайковська за допомогою своєї нової студійної композиції «Справжнє». Прем’єра свіжого синглу відбулася ввечері, 10 липня 2017 року, на офіційних сторінках виконавиці у соціальних мережах, а сама пісня вже має достатньо довгу історію, довжиною більше ніж у рік. Віддані шанувальники Марії пам’ятають, що найперше концертне виконання твору «Справжнє» відбулося 16.09.2016 року, у столичному клубі Atlas, щоправда, у дещо іншому аранжуванні.

За словами співачки, хоча дехто і вважає, що кожен має власну правду, проте фундаментальні духовні цінності поєднують людей, навіть більше, ніж може здатися з першого погляду. Віддана дружба, свобода, добрі вчинки, духовне піднесення, та, звісно ж, кохання – все це є тим особливим «справжнім», неписаною правдивою істиною та маяком у сьогоденній темряві. Адже й дійсно, справжнє «світло під сонцем, а не під гірляндами».

У своїх останніх інтерв’ю Марія Чайковська зазначала, що наразі переживає достатньо успішну білу смугу своєї творчої кар’єри – багато людей на пост-радянському просторі добре знають слова та мелодику її пісень, але, натомість, навряд чи впізнають її на вулиці. На думку Марії, це пов’язано зі недостатньою кількістю офіційних відеокліпів, і саме тому виконавиця вирішила наразі приділити більшу увагу саме цьому аспекту музичної діяльності. Тож, як ви вже зрозуміли, невдовзі на всіх нас очікує ще одна прем’єра від Марії і ко, на цей раз візуального типу. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: Марія Чайковська – Справжнє

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *