Марія Чайковська – Квітка
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Марія Чайковська – Квітка (Альбом)

Якщо пам’ятаєте, кілька тижнів тому на сторінках «Нотаток» ми розповідали вам про свіже відео Марії Чайковської, згадавши у тій публікації ще й про новий альбом під назвою «Квітка». Щоправда, на той момент платівка була доступною лише для придбання у мережі (без можливості онлайн-ознайомлення), втім, немов почувши наші слова, невдовзі весь музичний матеріал диску таки з’явився на офіційній сторінці Марії у YouTube. Отже, сьогодні ми вже маємо можливість повноцінно та у форматі ресурсу презентувати четверту за ліком повноформатну платівку співачки, що, власне, з радістю і робимо, а також закликаємо усіх небайдужих підтримувати творчість Марії шляхом офіційного придбання музики за нищевказаними посиланнями.

«Друзі, а я дуже рада поділитися з вами новим, чуттєво-трепетним альбомом про любов! Чимало роботи було зроблено задля його презентації, але творчого порива, натхнення, легких див на шляху до високої цілі, на моє щастя, було ще більше. В будь-якому випадку, у цю прекрасну хвилину мені здається саме так і згадується всередині тільки дивовижне і привабливе. Спасибі тим, хто чекав від мене музики, хто її офіційно придбає, адже за ці гроші я зможу записувати нові творіння. Дякую своїм музикантам, а також слухачам за розуміння і бажанням допомогти по максимуму. Щиро вдячна своїм самим близьким людям за безмежну підтримку у всьому. Я ще обов’язково напишу чимало важливих для мене слів подяки, а поки слухайте й в цей прохолодний день пісні, які просякнуто осіннє-зимовою тугою моєї душі. Втім, не забувайте посміхатися, адже у кожній ноті моя любов, моє світло… Впевнена, що кожен знайде тут власні відчуття, спогади, і, можливо, нові мрії. Ваша квітка», – пише у соціальних мережах Марія Чайковська.

Також зауважимо, що почути пісні з альбому «Квітка» наживо вже зовсім скоро зможуть мешканці та гості столиці – 7 березня 2018 року Марія запрошує усіх охочих відвідати її великий сольний виступ у київському клубі Atlas.

Українська музика: Марія Чайковська – Квітка

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *