Марія Бурмака – Якби ми
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Марія Бурмака – Якби ми (Кліп)

Знана вітчизняна співачка та телеведуча Марія Бурмака, яка не так давно разом з іншими відомими музикантами знялася в новому щирому кліпі Сашка Положинського, підготувала для оприлюднення і свій власний свіжий ролик. У відеокліпі на пісню «Якби ми» йдеться про щире кохання між двома людьми та його випробування на міцність відстанню через обрану чоловіком професію полярника. Але не подумайте, що перед вами класичний заїжджений музичний драматизм, навпаки, нова робота пані Бурмаки витримана у світлому та навіть подекуди комічному настрої – у кращих традиціях романтичних стрічок.

Режисером відео «Якби ми» виступив відомий спеціаліст Олег Борщевський, а місце за операторською камерою зайняв Дмитро Перетрутов. Продюсер та другий режисер: Артем Колюбаєв.

«У результаті нашої роботи ми отримали дуже світлу і теплу історію, часом комічну. Ну і я у ній, звісно ж, комічний персонаж. Ви не знайдете у кліпі «Якби ми» якоїсь любовної драми, адже навіть коли мені показали остаточний його варіант, мені захотілося щиро посміхнутися», – розповіла в одному зі своїх останніх інтерв’ю співачка.

До речі, не музикою єдиною займає свій вільний час Марія Бурмака. От, наприклад, нещодавно співачка, також відома своїм палким активізмом, долучилася до селфі-флешмобу під назвою «Горішні Плавні це круто!», створеного задля підтримки нової назви колишнього міста Комсомольськ, що на Полтавщині. Цей флешмоб, скоріше за все, було засновано у якості протидії численним гумористичним інтернет-мемам, де користувачі соціальних мереж відверто висміюють новообрану Верховною Радою назву містечка. Але заради справедливості варто відмітити, що серед цих «народних» творів є чимало влучних та дійсно кумедних.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *