Марія Бурмака – Ти
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Марія Бурмака – Ти (Кліп)

Надзвичайно романтичною, позитивною та світлою з’являється в своєму новому відеокліпі «Ти» відома українська співачка Марія Бурмака. Режисером новопрезентованого ролику виступив молодий кліпмейкер та чоловік телеведучої Соломії Вітвіцької – Владислав Кочатков, а місце за операторською камерою зайняв Дмитро Пшец.

За словами Марії, пісня з промовистою назвою «Ти» народжувалась декілька разів – написала її співачка більше року тому,а зовсім нещодавно вирішила практично повністю змінити мелодію. Адже за цей рік багато що змінилося і всі ці зміни не могли не позначитись на творчості виконавиці. «Ми стільки всього пережили, що зараз хочеться чогось дуже світлого і позитивного, віри у те, що все буде добре, що радість і романтика обов’язково повернуться в наше життя на постійній основі. Саме тому всім нам зараз дуже важливо цінувати кожен день, закохуватися, радіти, сміятися, робити помилки, але головне – не боятися і не зупинятися. Тому я включила в навушниках пісню «Ти», сіла на велосипед і поїхала кататися по Києву», – розповіла Марія Бурмака.

За задумом режисера, в своєму новому кліпі Марія їздить улюбленим Києвом на велосипеді, зустрічаючи щирих та світлих людей, спілкуючись з ними, даруючи музику, гарний настрій та частинку світлої любові до світу. А в самому фіналі сюжетної лінії кліпу «Ти» співачка зустрічає свою особливу людину, ментально дуже схожу на неї та прямує із ним вдалечінь мальовничого Андріївського узвозу.

Презентація нового кліпу Марії Бурмаки відбулася сьогодні, в останній день вересня, в етері телеканалу 1+1, у рамках ранішнього шоу «Сніданок з 1+1».

Теґи: Марія Бурмака, Ти

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *