Марія Бурмака – Танцюй
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Марія Бурмака – Танцюй (Сингл)

Днями у всесвітній мережі було оприлюднено нову пісню відомої української співачки Марії Бурмаки під назвою «Танцюй». Запис свіжої життєстверджувальної композиції здійснювався на київській студії звукозапису «Кофеїн», де у різний час записувались такі знані вітчизняні виконавці як «Скрябін», «Тартак», «Крихітка», Гайтана, Росава та багато інших.

За словами Марії Бурмаки, останній куплет тексту пісні «Танцюй» з’явився доволі пізно – фактично у день запису. «Пам’ятаю, мені конче треба було дописати ще один куплет до композиції, адже у цей самий день ми мали записувати її на студії. Я тоді сама собі сказала, що не встану з ліжка, поки не придумаю його. Годинка активної розумової роботи (а комусь може б здавалось, що я сплю) і вуаля, встаю. Доброго ранку друзі!» – з посмішкою розповіла співачка.

Також Марія зазначила, що не дивлячись на війну на сході України, вона намагається продовжувати творити, писати музику та нові тексти. Але, щоправда здебільшого вони виходять не дуже веселими. Згадати хоча б одну з останніх – ліричну пісню «Поцелуй меня на прощание», яка вже стала справжнім гімном для українських військових. Але, за словами співачки, вона вирішила самостійно генерувати позитив, і написала декілька абсолютно нових пісень про любов до життя. Наразі до вашої уваги пропонується перша частинка цього музично-пісенного циклу під назвою «Танцюй».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *