Марія Бурмака – Подарунок
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Марія Бурмака – Подарунок (Сингл)

Співачка та виконавиця авторських творів Марія Бурмака приготувала для шанувальників справжній «Подарунок». При чому попереднє речення аж ніяк не є поетичним епіграфом до подальшої інформації, адже саме таку назву має нова композиція від пані Бурмаки. Свіжий твір під назвою «Подарунок» було оприлюднено у соціальних мережах та на спеціальних медіа-платформах вчора, 12 жовтня 2016 року.

У новій роботі виконавиці мова піде зовсім не про святкові подарунки, як могло би здатися з першого погляду, а про значно інтимніші речі. Як розповіла Марія Бурмака, дорога людина поруч із тобою – це вже найбільший подарунок долі, при чому не важливо чи це батьки, родичі, об’єкт палкого кохання, дитина чи друг. Звісно ж, ідеальним життям можна назвати те, в якому панує повна гармонія з усіма вищеперерахованими, а при одній лише згадці про цих найдорожчих людей на обличчі з’являється любляча посмішка. Саме цього і бажає всім слухачам Марія Бурмака, передаючи їм свій позитивний музичний посил під назвою «Подарунок».

«Ця пісня про життя як диво, про любов, як подарунок. Коли я вирішила записати її в червні, на Студії Кофеїн, у моєму житті був дуже непростий період. Тоді було дуже непросто і хотілося звичайної радості, тож саме така пісня-антидепресант сама собою народилася в моїй голові, коли я їхала за кермом. Я написала це, аби посміхатись», – написала у соціальних мережах Марія Бурмака.

До речі, саме за кермом застала Марію і радіо-прем’єра її «Подарунку», яка відбулася на «Радіо ЄС» два дні тому.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *