Марія Бурмака – Інеєм
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Марія Бурмака – Інеєм (Сингл)

Відома українська співачка Марія Бурмака, яка наступного року відзначить тридцятирічний ювілей своєї творчої діяльності, презентувала новий авторський сингл під назвою «Інеєм». Свіжа композиція вирізняється з-поміж інших музичних доробків Марії нетривіальною манерою виконання – прохолодною, зимовою та кінематографічною.

«Інеєм взимку покриваються дерева, як морозними візерунками вікна. Інеєм покривається серце, коли хтось рідний стає чужим. А значить рідним і не був, буде хтось інший. Своє тепло ти відчуєш серцем. І це станеться обов’язково, так влаштований Всесвіт», – розповідає про новинку Марія Бурмака.

Варто зауважити, що окрім самої Марії (музика і текст), над композицією «Інеєм» також працювали Олександр Жижченко (музичне рішення), Валерій Косенюк (гітара) та Олександр Друкер (бас-гітара). Авторство фото на обкладинці синглу належить Андрію Кореню.

Додамо, що у своєму нещодавньому інтерв’ю Марія Бурмака зазначала, що планує і надалі видавати свої музичні новинки у форматі веб-синглів, а вже з часом скласти їх у єдиний пазл-альбом. «Альбоми на дисках зараз майже ніхто не купує, це йде в минуле, тому що існують онлайн-ресурси, які тут же скачують пісні і викладають у відкритий доступ в Інтернет. Всі вже мислять синглами, хоча, напевно, потрібно буде записати альбом – як подарунковий варіант», – коментує співачка, журналіст, професор та телеведуча.

Українська музика: Марія Бурмака – Інеєм

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *