Марія Бурмака – Фрізбі
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Марія Бурмака – Фрізбі (Сингл)

Відома українська співачка Марія Бурмака презентувала свою нову пісню під назвою «Фрізбі», яка здивувала багатьох її слухачів оновленим, непритаманним виконавиці звучанням. «Нова пісня, новий звук і нові емоції. Слухайте і залишайте відгуки, адже для мене дуже важливі ваші враження», – написала Марія в одній із соціальних мереж. Саундпродюсером багато в чому експериментальної композиції виступив Олександр Жижченко.

«З любов’ю, як відомо, не можна жартувати. І якщо в певний момент ви легко, наче сонячне фрізбі, кидаєте комусь власне серце, завжди будьте готові до того, що пізніше можете не отримати його назад. Нестерпна легкість буття – здається, так це називається? На жаль, ми не вміємо повноцінно керувати власними почуттями», – йдеться в анотації до синглу «Фрізбі».

Окрім того, Марія Бурмака розповіла, що деякий час назад вирішила трохи переосмислити своє музичне бачення – минулої зими співачка, озброївшись лишень акустичною гітарою, поїхала в Карпати, багато писала та експериментувала зі звуком. Результатом цих творчих пошуків стала ціла низка нових пісень, що характеризуються сумішшю електронного звуку та живих акустичних інструментів. «Я сама зазвичай прописую партії акустичної гітари. Не так давно послухала зведений варіант першої з цих електронно-акустичних пісень, що має назву «Фрізбі». Скажу лише, що я страшенно задоволена фінальним результатом», – зазначила вона.

Радіопрем’єра нової композиції відбулася декілька днів тому на хвилях радіостанції Джем ФМ у рамках музичного шоу «Селекція».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *