Marija Cheba та iiiii eyes - Зізнання (Кліп)
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Marija Cheba та iiiii eyes – Зізнання (Кліп)

Вчора, 19 травня 2015 року, на офіційному каналі YouTube та сторінках соціальних спільнот молодої співачки Марії Чеби відбулася прем’єра нового кліпу на пісню «Зізнання». Ця пісня і відео – спільне творіння Марії та проекту столичного музиканта та саунд-продюсера Євгена Чистякова iiiii eyes (Five Eyes). Робота над композицією проходила на студії Фагота з «ТНМК» Fahot Production House. Додамо, що композиція «Зізнання» – не єдине спільне напрацювання музикантів, адже після оприлюднення цієї пісні, мала місце презентація ще одного дуетного треку під назвою «Дельфіна Хвилина».

Режисером нового кліпу виступила Вероніка Зісельс, яка працювала спільно із відповідальним за зйомки Євгеном Сахно. Знімальний процес нової музично-містичної міні-стрічки проходив, напевно, у найдоречнішій для цієї тематики локації столиці – Лисій Горі, що поблизу метро «Видубичі».

Прем’єра спільної відео роботи «Зізнання» відбулася в ефірі «Радіо аристократи». Нагадаємо, що зовсім нещодавно Marija Cheba презентувала широкому загалу ще одне своє нове відео – кліп на пісню «ЯНебо», який ви можете переглянути на нашому сайті за наступним посиланням.

Теґи: Українська музика, Marija Cheba, Марія Чеба, Зізнання

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *