MARIETTA – Щастя моє
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

MARIETTA – Щастя моє (Кліп)

Співачка MARIETTA презентує нову роботу під назвою «Щастя моє», яку вона присвячує своєму чоловіку Олександру. Пара разом вже дванадцять років, і за цей тривалий період вони разом переживали як щасливі моменти, так і мінорні.

Не так давно MARIETTA поділилася з громадськістю особистим і розповіла про те, як вона втратила дитину. У цей надзвичайно складний життєвий момент її надійною опорою та підтримкою став чоловік.

MARIETTA – Щастя моє

За словами виконавиці, минулий 2021 рік видався для її сім’ї дуже не простим. Але у ці важкі моменти Олександр був по справжньому сильним заради родини, за що співачка йому безмежно вдячна. І саме її зізнання у коханнях стало основою нової роботи «Щастя моє», у кліпі до якої також знявся сам Олександр.

Над роликом у стилі лав-сторі працювала Анна Дем’яненко, а ще творчий тандем Alexander & Margo. Три роки тому саме вони були фото- та відеографами на весіллі співачки. Так і з’явився задум зняти кліп про те, що кохання живе значно більше трьох років, як вважають деякі люди. У відео також було задіяно сімейні весільні архіви пари.

MARIETTA – Щастя моє
Fanlink

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *