Maria Nikulina – Розійдися, туманочку
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Maria Nikulina – Розійдися, туманочку (Сингл)

The Fraskos – молодий столичний рок-гурт, який наразі працює над формуванням та подальшим виданням свого першого студійного альбому, але ще до релізу даної платівки, завдяки вокалістці Марії Нікуліній, музиканти запропонували слухачам поглянути на власну творчість під трохи іншим кутом освітлення. Справа у тому, що зовсім нещодавно Марія записала власну версію народної композиції «Розійдися, туманочку», з якою сьогодні ми і пропонуємо вам познайомитись. Цей сингл, за словами дівчини, являє собою своєрідний експромт, адже від моменту появи ідеї та до моменту завершення створення аранжування, фактично минуло лише декілька годин.

Марія зазначає, що мінімалістичне аранжування пісні «Розійдися, туманочку», за її задумом, мало підкреслити заворожуючу містичність української мелодики, а не перетягувати на себе увагу слухачів. «Ще у підлітковому віці я декілька років поспіль була у ролі солістки ансамблю народної пісні, тому саме з цього музичного напрямку розпочалося моє особисте становлення як музиканта та вокалістки. Автентична мелодика завжди мала чаруючу дію на мене, протягом багатьох років я хотіла знову повернутися до неї, і я дуже рада, що наразі випала така можливість. Та музика, яку я зараз пишу в рамках гурту, є досить далекою від фолку, і поки що я не маю уявлення, як саме у неї можна гармонійно вписати народну мелодику. Саме через це у мене з’явилася ідея створити досить незвичне аранжування широковідомої народної композиції, яке б максимально розкрило глибину, атмосферність та містику українських пісень. Зараз ми працюємо над дебютним альбомом, зовсім в іншій стилістиці, тому мені було цікаво зробити щось в інакшому напрямку», – розповіла Марія Нікуліна.

Наразі вокаліста Марія Нікуліна та мультиінструменталіст Тарас Болгак готують чималу кількість музичних сюрпризів для своїх слухачів, тому долучайтесь до офіційних сторінок команди у соціальних мережах та не пропустіть подальші прем’єри від The Fraskos!

Maria Nikulina – Розійдися, туманочку

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *