Maria Gaur – Очі
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Maria Gaur – Очі (Сингл)

Молода виконавиця Maria Gaur (Марія Гóур) завершила роботу над особливою для неї піснею «Очі». За словами дівчини, кожен зможе віднайти у ній дещо особисте, згадати людину, якій би присвятив цю композицію. «Тепло, турбота, щастя… Це ті слова, які описують «Очі», – каже співачка.

«Нещодавно я випустила нову україномовну пісню «Очі». Ця робота є надзвичайно дорогою моєму серцю. Адже це пісня про найдорожчу людину, про справжнє, чисте і щире кохання. Я щиро вірю, що на трек «Очі» знайде відгук у кожному серці. Бо кожен в цьому світі шукає кохання, прагне бути дійсно щасливим», – розповіла «Нотаткам» виконавиця.

За словами дівчини, музика для неї – це не розважальний жанр, а мистецтво, яке в змозі перевернути цілий світ всередині. Тому кожна її композиція – це меседж з глибини серця. У піснях розкрита філософія йоги, чистої, справжньої любові і щастя.

Зауважимо, що прихильники таланту Марії достатньо активно відреагували на новинку і залишили у мережі чимало відгуків. Ось деякі з них:
«У кожному слові відчувається любов. Шикарне і чарівне виконання»;
«Так красиво! Мені здається ця пісня такою близькою і знайомою… Так тепло в грудях стає»;
«Чарівна пісня, чарівний голос, чарівна Марія»;
«Як і завжди неперевершено! Дякую за творчість, завдяки твоїм пісням відбулось багато чого гарного! Чекаю продовження. Натхнення на такі ж чудові пісні!».

Maria Gaur – Очі
Maria Gaur y FB
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *