Maria Brown - Злетіти у небо
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Maria Brown – Злетіти у небо (Альбом)

Молодий альтернативний гурт Maria Brown з міста Херсон завершив роботу над своїм дебютним альбомом під назвою «Злетіти у небо», виклавши музичний матеріал на офіційній сторінці ВКонтакті.

Свіжа платівка колективу вмістила у себе дев`ять авторських композицій, об`єднаних загальною атмосферою, що вдало балансує на межі важкої гітарної потужності та жіночого вокалу. Мелодика та неабиякий драйв склали у комплексі загальний напрямок та особисту стилістику формації. Як зазначили учасники гурту Maria Brown, під час роботи над альбомом вони багато імпровізували та відкривали у власній музиці нові межі та можливості, тож деякі композиції нового релізу були дещо видозмінені в самому процесі запису.

Одразу по завершенні роботи над альбомом «Злетіти у небо», музиканти без перепочинку взялись за зйомку відеокліпу до однієї з його пісень. Спеціально для майбутнього відео під назвою «Кач», Maria Brown розшукують танцюристів, хлопців спортивної статури, а також тих, хто вміє робити трюки на велосипедах або скейтбордах. Для тих, хто зацікавився пропозицією херсонців, надішліть вашу заявку на участь за посиланням.

Сьогодні Maria Brown – це Марія Чумак (вокал), Валерія Тараненко (ударні та бек-вокал), Артем Матьовка (гітара та авторство пісень) і Олег Золотарь (бас). Щодо найближчих планів альтернативної формації, то зовсім скоро Maria Brown переїздить до мальовничого Львова, задля донесення своєї ідеї якомога більшій кількості слухачів, і поширення любові до сучасної української музики.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *