Марі Кюрі – Трикутна ніч
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Марі Кюрі – Трикутна ніч (Сингл)

Чесно кажучи, не доводилося мені раніше зустрічати на поприщі української сучасної музики окрему пісню, яку виконавець цілеспрямовано присвятив якомусь окремому фестивалю чи концерту, але, як то кажуть, все буває вперше. Отже, знайомтеся, перед вами свіжа студійна пісня молодого чернівецького гурту «Марі Кюрі» під назвою «Трикутна ніч», яку музиканти присвятили фестивалю «Трикутник».

Напевно, доцільніше буде сказати, що нову композицію «Трикутна ніч» було присвячено не стільки самому фестивалю як музичному дійству, а спогадам, які залишилися в учасників «Марі Кюрі» після виступу на його сцені. «Музична частина фестивалю, який проходив поблизу Коломиї недалеко від «Трикутного» лісу, закінчилася ближче до світанку наступного дня. І хоча до самого світанку дотрималася лише невеличка когорта самих витривалих, але нам пощастило бути серед числа тих, хто зустрів світанок на трикутнику. Відчуття та спогади про те, що літало у повітрі в ту ніч наступного дня стали піснею, яку ми нарешті записали», – зазначили музиканти гурту «Марі Кюрі».

Також в анотації до треку «Трикутна ніч» учасники гурту анонсували скорий реліз наступної порції музичного матеріалу, який має з’явитися у мережі вже до кінця січня. Слідкуйте за новинами.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *