Марі Кюрі – Пасажир
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Марі Кюрі – Пасажир (EP)

Пам’ятаєте, ми близько місяця тому знайомили вас із молодим чернівецьким гуртом «Марі Кюрі» та їхнім студійним синглом «Трикутна ніч»? Так от, наразі музиканти завершили роботу над значно більшою порцією своїх творчих елементів, презентувавши загалу свій перший атмосферний міні-альбом під назвою «Пасажир». Всі п’ять треків свіжого EP-релізу учасники колективу виклали для вільного розповсюдження у всесвітню мережу, ба більше, закликаючи охочих меломанів слухати, завантажувати та додавати до своїх плей-листів кожен трек, що сподобався.

Більшість пісень міньйону «Пасажир», за словами музикантів «Марі Кюрі», мають навколосоціальну, або ж взагалі асоціальну тематику. «Тож, слухаче, тобі напевно не варто вслухатися до слів наших композицій, бо вони, скоріше за все, тебе не торкнуться. Ти ж розумний і не став частиною сірого світу, ніколи не відчуваєш себе рабом технологій та вже давно навчився любити по-справжньому», – саркастують в анотації учасники формації.

Додамо, що запис релізу відбувався на власній студії Mari Quri, зведенням займався Іван Боголюбський (Mari Quri records), а мастеринг матеріалу ліг на плечі Олександра Кретова (Ummagma Records).

Гарною дякою гурту «Марі Кюрі» за оприлюднений матеріал стануть ваші відгуки, коментарі та побажання на сторінках у соціальних мережах. А також, звісно, відвідування живих концертів колективу. Не пропускайте новин та анонсів від молодого гурту та долучайтеся до його офіційних спільнот ВКонтакті чи Фейсбуці.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. 41 says:

    Мастєрінг де загубили? це не можливо слухати, особливо коли дівчинка вступає, рве вуха

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *