Марі Кюрі – Остання Хвилина Осені
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Марі Кюрі – Остання Хвилина Осені (Сингл)

«Остання хвилина осені» цілком може припадати і на літню пору, завдяки всесильним можливостям музики, а якщо точніше, то завдяки новому синглу чернівецького інді-гурту «Марі Кюрі». Новинка від команди сповнена характерної осінньо-меланхолійною атмосферою, а також філософським текстом на тему вічності, часу та кохання. Так само як і попередні пісенні роботи формації, запис вищезгаданого треку відбувався на власній звукозаписувальній студії Mari Quri records.

«А ми тут все ж зробили дещо новеньке! Як і багато інших творів нашого колективу, композиція «Остання хвилина осені» була написана доволі спонтанно ще навесні минулого календарного року. За задумом, вона має надихнути слухача на роздуми стосовно того, що все оточуюче нас, перебуває у невпинному танці, який відбувається поза часом. Принаймні, саме на такі роздуми пісня наштовхує нас самих», – розповіли «Нотаткам» музиканти «Марі Кюрі».

Свіжий сингл під назвою «Остання хвилина осені» став першою оприлюдненою роботою з майбутнього альбому «Марі Кюрі», який учасники гурту планують завершити та презентувати слухачам до кінця поточного року. Слідкуйте за новинами у соціальних мережах.

Марі Кюрі – Остання Хвилина Осені

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *