Mari Cheba – З тобою
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Mari Cheba – З тобою (Кліп)

«Музика може бути корисною!» – заявляє Марія Чеба, вокалістка музичного тріп-хоп проекту Mari Cheba. Дану заяву співачка майже одразу вирішила підтвердити, як то кажуть, не словом, а ділом, частково поклавши цю відповідальну місію на свіже відео «З тобою».

Напевно чи не кожен відвідувач величного Підгорецького замку на Львівщині миттєво проймався його історією, специфікою місцини та актуальним питанням збереження або реставрації історичної споруди. Саме так сталося і з учасниками формації Mari Cheba, яких настільки вразила загадкова будівля, що вони вирішили відзняти у ній свій новий кліп «З тобою», а трохи згодом піти ще далі, започаткувавши благодійний збір коштів для відкриття цього музею міжнародній спільноті. І поки старт соціального проекту ще не відбувся, пропонуємо насолодитися красотами Підгорецького замку в новому офіційному відео від гурту Mari Cheba.

Режисером ролику виступив Андрій Корень, який задля досягнення необхідного містичного ефекту, використав у роботі техніку стоп-моушн, в буквальному сенсі зробивши кліп із майже 15 000 окремих кадрів. Окрім основної локації, у відео «З тобою» можна також побачити Львівську національну галерею мистецтв, де зберігаються художні деталі з інтер’єру замку.

Щодо головної ідеї роботи, то вона також є достатньо поетичною: в основі кліпу покладено історію двох закоханих, чиї стосунки, наче ті старі мури, потребують реставрації. «Екстер’єр замку – наче зовнішня сторона стосунків. Адже чимало пар хочуть виглядати на людях ідеальними, хочуть подобатися оточенню. Так само і замок, спочатку притягує погляди людей своєю величчю, але у нього також є своя інтенція, свій біль. Тільки любов здатна відкрити наші темні сторони, бажання, які ми так ретельно приховували від суспільства», – кажуть Mari Cheba.

Українська музика: Mari Cheba – З тобою

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *