Mari Cheba – Svitlo For Y
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Mari Cheba – Svitlo For Y (Сингл)

Столичний електронний гурт Mari Cheba приготував для вас своє світло: у процесі роботи над першим студійним альбомом, музиканти неочікувано для самих себе створили і записали незапланований раніше трек, що отримав назву Svitlo For Y, та який було вирішено також долучити до списку композицій майбутньої повноформатної платівки. Цікаво, що спочатку ця пісня мала іншу назву – «Світлофорі», а вже вона, зрештою, за допомогою трансліту, і трансформувалася наче орігамі в остаточний варіант Svitlo For Y.

«Ми написали цю пісню практично випадково, під час запису альбому, коли наш гітарист Ден «джемив» і показав гарний ліричний риф. Тоді в моїй голові почали одразу ж вимальовуватися обриси нової композиції – її перші рядки. Мабуть, вона просто чекала слушного моменту, щоб побачити цей світ та потрапити до нашого майбутнього альбому», – розповіла «Нотаткам» фронтвумен гурту Марія Чеба.

Прем’єра свіжого твору Mari Cheba відбулася на хвилях українського «РАДІО ЄС», в рамках рубрики «Година нової української музики», а нещодавно трек розпочав свою мандрівку і сторінками користувачів соціальних мереж.

До речі, для тих, хто пропустив прем’єру останнього кліпу «Тартака», варто зазначити, що у його зйомках, разом з багатьма іншими відомими вітчизняними артистами, прийняла участь і Марія Чеба. Переглянути відео ви можете на нашому сайті за наступним лінком.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *