Mari Cheba – Svitlo For Y
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Mari Cheba – Svitlo For Y (Кліп)

Прем’єра нового кліпу музичної формації Mari Cheba до треку Svitlo For Y відбулася на офіційному сайті журналу Vogue що, до речі, не дивно, адже саме відео вийшло витриманим у найкращих традиціях глянцевого світогляду. Для когось це є однозначно позитивним сигналом та символом професійного росту команди, комусь, можливо, більше подобається звична Марія Чеба, а ми, зі свого боку, просто засвідчуємо факт видозміни стилю співачки, принаймні у свіжому відео Svitlo For Y.

Сама пісня Svitlo For Y, до речі, не є новинкою та за свій майже піврічний життєвий цикл встигла полюбитися прихильникам молодого тріп-хоп проекту. Нагадаємо, що даний трек увійшов до дебютного студійного альбому Mari Cheba під назвою IONA, а ще раніше оприлюднювався у мережі в якості окремого синглу. За словами фронтвумен гурту Марії, немов вичікуючи слушного моменту для своєї появи, ця композиція з’явилася на світ з одного вдалого гітарного рифу, наче прагнула стати ще однією особливою складовою дуже важливої першої платівки.

Повертаючись до новопредставленого кліпу Svitlo For Y, то його режисером виступив Андрій Корінь, творець попереднього промо-відео Mari Cheba на пісню «Не вистачає», яке, до речі, музиканти чомусь вилучили зі свого YouTube-каналу. Але соціальні мережі, на щастя, мають гарну здатність зберігати інформацію. Менше з тим, ідея нового ролика полягала у тому, щоб показати справжню Марію, яка у дзеркалі бачить останній рік свого життя, своє перевтілення, зміни особистості та набуття ще більшої витонченості та жіночності.

Додамо, що над новим образом Марії Чеби працювала ціла beauty-команда: візажист Олександр Кодак, стиліст по зачісках Наталія Юрчак, а вбрання для героїні розробив український бренд одягу Finch.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Corsair123 says:

    Mari Cheba – ангельский голос. Супер текст и музыка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *