Mari Cheba – Пустоти
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Mari Cheba – Пустоти (Кліп)

Mari Cheba презентує мінімалістичне відео на свою нову пісню «Пустоти». В кліпі співачка виступає в двох образах – звичної Марі та її фантастичного альтер-его.

«В період пандемії я зіштовхнулась з внутрішнім станом пустоти, – розповідає співачка. – Музика була єдиною силою, яка нагадувала мені про те, що ми живі і можемо змінити цю реальність. Для мене образ дівчини, яка танцює – це образ моєї внутрішньої жіночої сили. І як би це банально не звучало, але краса врятує світ, а любов зцілить наші рани. Відео на пісню «Пустоти» – це бажання показати, що все навколо прекрасне. Тільки головне це помічати. Ми всі прекрасні – це теж треба помічати. Тому заповнюйте пустоти коханням, заповнюйте любов’ю до себе. А головна любов, яка є запорукою успіху – це та, яку ви віддаєте іншим. Віддавати любов ми можемо тоді, коли в нас внутрішній стан гармонії та наповненості».

Відео на пісню знімалося в Києві. Режисером і оператором виступив відомий фотограф і кліпмейкер Андрій Корінь.

«Київ створює настрій відео, – пояснює ідею Mari Cheba. – Ми живемо у великому місті, ми оточені сучасними благами – машинами, висотками, вогнями великого міста… Але проблеми людства не змінились, і на деякі запитання ми продовжуємо шукати відповіді до сьогоднішнього дня. В чому сенс буття? В чому наша сила? Як знайти себе? Хто я, зрештою? Ці ж питання мучили людей тисячі й тисячі років тому. І ми, не дивлячись на всі свої технологічні досягнення, залишаємось тими самими людьми. Тому ці два мої образи – танцівниці з минулого і дівчини сучасної західної цивілізації – саме те, що я зараз відчуваю і те, що дає мені наснагу рухатись далі».

Трек «Пустоти» увійде до нового альбому Mari Cheba, реліз якого відбудеться 26 листопада.

Mari Cheba – Пустоти
Слухати чи придбати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *